CM2545X171B-10 Laird-Signal Integrity
  • More about CM2545X171B-10 Laird-Signal Integrity
    CM2545X171B-10 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM2545X171B-10 is described as CMC 10A 2LN 170 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK