CM2545X171B-00 Laird-Signal Integrity
  • More about CM2545X171B-00 Laird-Signal Integrity
    CM2545X171B-00 is manufactured by Laird-Signal Integrity and is categorized in the Common Mode Chokes category. CM2545X171B-00 is described as CMC 10A 2LN 170 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Laird-Signal Integrity
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE