GMD.00.028.DV LEMO
  • Part Number: GMD.00.028.DV
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 2.8MM GREEN
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMD.00.028.DV LEMO
    GMD.00.028.DV LEMO
    GMD.00.028.DV is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMD.00.028.DV is described as BEND RELIEF 2.8MM GREEN. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by LEMO
    ---> Cable Grips from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Grips
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM