GMA.3B.090.DJ LEMO
  • Part Number: GMA.3B.090.DJ
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 9.0MM YELLOW
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.3B.090.DJ LEMO
    GMA.3B.090.DJ LEMO
    GMA.3B.090.DJ is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.3B.090.DJ is described as BEND RELIEF 9.0MM YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by LEMO
    ---> Cable Grips from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Grips
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM