GMA.2B.040.DS LEMO
  • Part Number: GMA.2B.040.DS
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 4.0MM ORANGE
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.2B.040.DS LEMO
    GMA.2B.040.DS LEMO
    GMA.2B.040.DS is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.2B.040.DS is described as BEND RELIEF 4.0MM ORANGE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by LEMO
    ---> Cable Grips from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Grips
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE