GMA.1B.065.DR LEMO
  • Available: 49
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about GMA.1B.065.DR LEMO
    GMA.1B.065.DR LEMO
    ---> Other parts by LEMO
    ---> Circular Connector Clamps & Strain Reliefs from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Clamps & Strain Reliefs
    Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM