GMA.1B.045.RS LEMO
  • Part Number: GMA.1B.045.RS
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 4.5MM ORANGE
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.1B.045.RS LEMO
    GMA.1B.045.RS LEMO
    GMA.1B.045.RS is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.1B.045.RS is described as BEND RELIEF 4.5MM ORANGE. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"