GMA.1B.045.RR LEMO
  • Part Number: GMA.1B.045.RR
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 4.5MM RED
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.1B.045.RR LEMO
    GMA.1B.045.RR LEMO
    GMA.1B.045.RR is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.1B.045.RR is described as BEND RELIEF 4.5MM RED. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK