GMA.1B.030.RR LEMO
  • Part Number: GMA.1B.030.RR
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 3.0MM RED
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.1B.030.RR LEMO
    GMA.1B.030.RR LEMO
    GMA.1B.030.RR is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.1B.030.RR is described as BEND RELIEF 3.0MM RED. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK