GMA.1B.030.RN LEMO
  • Part Number: GMA.1B.030.RN
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 3.0MM BLACK
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.1B.030.RN LEMO
    GMA.1B.030.RN LEMO
    GMA.1B.030.RN is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.1B.030.RN is described as BEND RELIEF 3.0MM BLACK. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM