GMA.00.012.DG LEMO
  • Part Number: GMA.00.012.DG
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: BEND RELIEF 1.2MM GRAY
  • Category: Cable Grips
  • Status:
  • More about GMA.00.012.DG LEMO
    GMA.00.012.DG LEMO
    GMA.00.012.DG is manufactured by LEMO and is categorized in the Cable Grips category. GMA.00.012.DG is described as BEND RELIEF 1.2MM GRAY. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by LEMO
    ---> Cable Grips from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Grips
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM