DCP.99.045.TC LEMO
  • Part Number: DCP.99.045.TC
  • Manufacturer Name: LEMO
  • Description: WRENCH OPEN END 4.5MM 2.76
  • Category: Wrenches
  • Status:
  • More about DCP.99.045.TC LEMO
    DCP.99.045.TC LEMO
    DCP.99.045.TC is manufactured by LEMO and is categorized in the Wrenches category. DCP.99.045.TC is described as WRENCH OPEN END 4.5MM 2.76". Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by LEMO
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"