LZ1-10R400-0000 LED Engin
  • More about LZ1-10R400-0000 LED Engin
    LZ1-10R400-0000 LED Engin
    LZ1-10R400-0000 is manufactured by LED Engin and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. LZ1-10R400-0000 is described as EMITTER IR 850NM 1.2A STAR. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LED Engin
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM