CMQ23496-91RTNM LAIRD TECH
  • Part Number: CMQ23496-91RTNM
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT MIMO CEIL MT 91MM RTNC MALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED