CAF95989(IB2450-RN12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95989(IB2450-RN12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE 5DBI 12 RP N-FEM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95989(IB2450-RN12) LAIRD TECH
    CAF95989(IB2450-RN12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95989(IB2450-RN12) is described as ANT TERRANCE 5DBI 12" RP N-FEM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE