CAF94519(IG2450-RS60) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94519(IG2450-RS60)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNID 6DBI 60 RG-142 RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94519(IG2450-RS60) LAIRD TECH
    CAF94519(IG2450-RS60) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94519(IG2450-RS60) is described as ANT OMNID 6DBI 60" RG-142 RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP