AA-040-24-22-00-00 LAIRD TECH
  • More about AA-040-24-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-040-24-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-040-24-22-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. AA-040-24-22-00-00 is described as THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 2.6A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> Thermoelectric & Peltier Assembles from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermoelectric & Peltier Assembles
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V