ED-23004-000 Knowles
  • Part Number: ED-23004-000
  • Manufacturer Name: Knowles
  • Description: SPEAKER 1.5 KOHM SIDE PORT 104DB
  • Category: Speakers
  • Status:
  • More about ED-23004-000 Knowles
    ED-23004-000 Knowles
    ED-23004-000 is manufactured by Knowles and is categorized in the Speakers category. ED-23004-000 is described as SPEAKER 1.5 KOHM SIDE PORT 104DB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Knowles
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM