NZMN3-VE600-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-VE600-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 600A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-VE600-NA Klockner-Moeller
    NZMN3-VE600-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-VE600-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 600A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM