NZMN3-ME350 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-ME350
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT ELEC TRIP MCCB 350A 3P ADJ TH
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-ME350 Klockner-Moeller
    NZMN3-ME350 Klockner-Moeller
    NZMN3-ME350 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-ME350 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT ELEC TRIP MCCB 350A 3P ADJ TH . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"