NZMN3-AEF500-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-AEF500-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 500A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-AEF500-NA Klockner-Moeller
    NZMN3-AEF500-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-AEF500-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 500A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT