NZMN3-AEF300-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-AEF300-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 300A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-AEF300-NA Klockner-Moeller
    NZMN3-AEF300-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-AEF300-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 300A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"