NZMN3-AE630 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-AE630
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! ELEC TRIP MCCB 630A 3P ADJ THERM SET SCR
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-AE630 Klockner-Moeller
    NZMN3-AE630 Klockner-Moeller
    NZMN3-AE630 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-AE630 is described as Product Description: IEC ONLY! ELEC TRIP MCCB 630A 3P ADJ THERM SET SCR . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"