NZMN3-AE400-S1 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN3-AE400-S1
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 400A 3P SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN3-AE400-S1 Klockner-Moeller
    NZMN3-AE400-S1 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN3-AE400-S1 is described as Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 400A 3P SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK