NZMN2-M160 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN2-M160
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT MCCB 160A 3P ADJ THERM SET S
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN2-M160 Klockner-Moeller
    NZMN2-M160 Klockner-Moeller
    NZMN2-M160 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN2-M160 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT MCCB 160A 3P ADJ THERM SET S . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM