NZMN2-AF40-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN2-AF40-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN2-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMN2-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMN2-AF40-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN2-AF40-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM