NZMN2-A200-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN2-A200-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 200A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN2-A200-NA Klockner-Moeller
    NZMN2-A200-NA Klockner-Moeller
    NZMN2-A200-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN2-A200-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 200A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V