NZMN1-AF70-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-AF70-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-AF70-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF70-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF70-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-AF70-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE