NZMN1-AF50-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-AF50-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-AF50-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF50-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF50-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-AF50-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL