NZMN1-AF40-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-AF40-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-AF40-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-AF40-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"