NZMN1-A50-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-A50-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 50A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-A50-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A50-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A50-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-A50-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 50A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB