NZMN1-A40-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-A40-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-A40-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A40-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A40-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-A40-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM