NZMN1-A32-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-A32-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 32A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-A32-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A32-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A32-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-A32-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 32A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE