NZMN1-A125-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-A125-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 125A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-A125-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A125-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A125-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-A125-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 125A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM