NZMN1-A100-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-A100-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 100A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-A100-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A100-NA Klockner-Moeller
    NZMN1-A100-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-A100-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 100A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM