NZMN1-4-A100 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMN1-4-A100
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 100A 4P ADJ THERM SET BT TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMN1-4-A100 Klockner-Moeller
    NZMN1-4-A100 Klockner-Moeller
    NZMN1-4-A100 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMN1-4-A100 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 100A 4P ADJ THERM SET BT TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM