NZMH4-AE1600-S1 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH4-AE1600-S1
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 1600A 3P SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH4-AE1600-S1 Klockner-Moeller
    NZMH4-AE1600-S1 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH4-AE1600-S1 is described as Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 1600A 3P SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR