NZMH4-AE1200-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH4-AE1200-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 1200A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH4-AE1200-NA Klockner-Moeller
    NZMH4-AE1200-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH4-AE1200-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 1200A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"