NZMH4-AE1000-S1 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH4-AE1000-S1
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 1000A 3P SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH4-AE1000-S1 Klockner-Moeller
    NZMH4-AE1000-S1 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH4-AE1000-S1 is described as Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 1000A 3P SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM