NZMH4-AE1000-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH4-AE1000-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 1000A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH4-AE1000-NA Klockner-Moeller
    NZMH4-AE1000-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH4-AE1000-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 1000A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE