NZMH3-AE600-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH3-AE600-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 600A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH3-AE600-NA Klockner-Moeller
    NZMH3-AE600-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH3-AE600-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC ELEC TRIP MCCB 600A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM