NZMH3-AE400-S1 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH3-AE400-S1
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 400A 3P SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH3-AE400-S1 Klockner-Moeller
    NZMH3-AE400-S1 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH3-AE400-S1 is described as Product Description: IEC ONLY! 1000VAC ELEC TRIP MCCB 400A 3P SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK