NZMH2-ME220 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-ME220
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT ELEC TRIP MCCB 220A 3P ADJ TH
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-ME220 Klockner-Moeller
    NZMH2-ME220 Klockner-Moeller
    NZMH2-ME220 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-ME220 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MOTOR PROT ELEC TRIP MCCB 220A 3P ADJ TH . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"