NZMH2-AF60-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-AF60-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 60A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-AF60-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF60-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-AF60-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 60A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM