NZMH2-AF40-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-AF40-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF40-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-AF40-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK