NZMH2-AF40-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-AF40-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-AF40-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF40-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-AF40-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM