NZMH2-AF30-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-AF30-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 30A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-AF30-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF30-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-AF30-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 30A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG