NZMH2-AF15-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-AF15-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 15A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-AF15-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF15-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-AF15-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-AF15-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 15A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE