NZMH2-A80-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-A80-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 80A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-A80-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-A80-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-A80-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 80A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM