NZMH2-A40-SVE Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-A40-SVE
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-A40-SVE Klockner-Moeller
    NZMH2-A40-SVE Klockner-Moeller
    NZMH2-A40-SVE is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-A40-SVE is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM